Filmový koncert v rámci akce Notování Zábřehem

V sobotu 8. června oživíme Masarykovo náměstí akcí Notování Zábřehem. Po velkém úspěchu z loňska se opět můžete těšit na pestrý program nabitý zajímavou muzikou a zážitky. Třešničkou na dortu bude náš večerní Koncert filmové hudby s videoprojekcí v podání - se zbrusu novými filmovými kousky. 

Nabitý program open-air akce Notování Zábřehem, kterou pořádáme ve spolupráci s městem Zábřeh,  odstartuje od 16 hodin na „horním“ náměstí v Zábřeze, kde vystoupí téměř desítka hudebních těles – chybět nebudou orchestry, sbory a místní kapely a umělci. 

Zlatým hřebem večera bude, stejně jako vloni, náš Koncert filmové hudby. Zahrajeme si se sbory – TapTýda Loučná nad Desnou a Arietta Mohelnice. Zpívat uslyšíte naše skvělé zpěvačky Ivu Svobodovou a Elišku Brocklovou. Nejlepší filmové melodie doplní našlapaná videoprojekce z filmů. Jaké to budou letos? Odkrývat budeme postupně.... 

Program akce Notování Zábřehem se odehraje na hlavním pódiu na Masarykově náměstí v Zábřeze a na příjemných teráskách kaváren „horního“ náměstí - Café Carré a Levandulová kavárna. Vstup je po celý den volný. 

Na co se můžete těšit?

  • BIG BAND Žerotín Olomouc
  • Smyčcový orchestr ZUŠ Zábřeh
  • Bielska Orkiestra Dęta (PL)
  • sbor TapTýda Loučná nad Desnou
  • sbor Arietta ZUŠ Mohelnice
  • …a samozřejmě na nás - Dechový orchestr Zábřeh. I my se na vás moc těšíme!

Program v kavárnách:

Akce Notování Zábřehem 2019 byla podpořena Olomouckým krajem, městem Zábřeh a štědrými sponzory a podporovately orchestru a jeho aktivit.

Sledujte náš Facebook!